Här finns vi

Vi finns i egna lokaler i Saltsjö-Boo i Nacka, ett längre stenkast från Stockholm city. Kom hit och besök oss om du är nyfiken på hur det ser ut och fungerar.

Kontakta oss

Tel: 08 – 448 44 50  

mailbox@inntech.se

Adressuppgifter

Adress för besök:

Inntech                            
Boovägen 81                     
132 35 Saltsjö-Boo            
Sverige 

Vår verkstad:

Inntech Workshop
Värmdövägen 720
132 35 Saltsjö-Boo

Postadress:

Inntech Signmaker Sweden AB
Boovägen 81
132 35 Saltsjö-Boo

Kontakt ekonomifrågor

Ekonomifrågor:

ekonomi@inntech.se
08 – 448 44 63

Postadress:
Signmaker Sweden AB
Boovägen 81
132 35 Saltsjö-Boo

Det är vi som är Inntech:

Försäljning

Max Larsvall (vd)
max@inntech.se
08 – 448 44 59

Försäljning

Lasse Törnsten
lasse@inntech.se
08 – 448 44 51

Produktion

Carl-Henrik Jensen
c-h@inntech.se
08 – 448 44 68

Produktion

Sandra Sjögren
Boovägen

sandra@inntech.se
08 – 448 44 64

Print, Drift och IT

Mats Lembke
mats@inntech.se
08 – 448 44 56

Pre Press

Nina Svärd
nina@inntech.se
08 – 448 44 52

Pre Press

Niklas Sjöström
niklas@inntech.se
08 – 448 44 55

Försäljning

Markus Johansson
markus@inntech.se
08 – 448 44 62

Per-Anton Johansson
p-a@inntech.se
08 – 448 44 57

Fia Kacal
fia@inntech.se
08 – 448 44 65

Christer Westman
christer@inntech.se
08 – 448 44 53